Platforma Skyshop to możliwość założenia sklepu internetowego na gotowej witrynie. W ramach atrakcyjnego cenowo abonamentu otrzymuje się między innymi integrację z allegro i hurtowniami. Sklep Skyshop umożliwia dodatkowo połączenie z firmami kurierskimi takimi jak na przykład InPost, DPD czy DHL, a także płatnościami, między innymi przez PayU.

Integracja z firmami kurierskimi

Sklep internetowy na platformie Shyshop można w prosty sposób zintegrować z wybranymi firmami kurierskimi. W ofercie znajduje się DPD, DHL, InPost (wraz z paczkomatami i kurierem), Poczta Polska, aPaczka, FedEx, Furgonetka Geis, GLS, K-EX, Paczkawruchu i UPS. Integracja polega na zapewnieniu możliwości nadawania listów i paczek wprost z panelu administracyjnego sklepu i generowanie etykiet do tych listów. Dzięki temu każdy widzi aktualne ceny i sam może wybrać, z usług których firm skorzysta.

Integracja z płatnościami

Platforma Skyshop umożliwia swoim klientom korzystanie podczas zakupu z komfortowych opcji płatności i systemów ratalnych. Sklep online zyskuje dzięki temu wszechstronność i lepiej dopasowuje się do indywidualnych potrzeb. Dostępne opcje to SKY-PAY, DotPay, PayPal, PayU, Przelewy24, Santander, myplacimy.pl czy pay.com. Warto zwrócić uwagę, że na przykład DotPay realizuje karty Visa, MasterCard itp, a także szybkie transfery internetowe, chociażby mTransfer i płatności komórką. Dzięki temu klient może dokonać płatności w sklepie szybko i bez problemów. Właściciel nie musi martwić się o zapewnienie połączenia i informacji – wszystko jest gotowe i czeka na wybór. Niskie ceny abonamentu i wielość dostępnych opcji sprawiają, że Skyshop to ciekawe rozwiązanie zarówno dla większych jak i mniejszych firm.

Dodaj komentarz